FOXY 29 "model 2019 už v predaji

FOXY 29 "model 2019 už v predaji

Novinka FOXY 29" je tu!

 

Najobľúbenejšie rad a vlajková loď Mondrakeru víta svojho súrodenca s 29 palcovými kolesami: neprekonateľného Foxy Carbon 29. Po úspešnom uvedení zdokonaleného Foxy Carbon je tak oslava 15. výročia vzniku tejto ikonickej rady viac ako mimoriadna! Čakanie bolo dlhé, avšak nový Foxy 29er ponúka oveľa viac, než ste kedy mohli očakávať.

Trail, All mountain, alebo Enduro? Vyberte si. Naše vylepšené, najúčinnejší a najvýkonnejší horský bicykel je pripravené zvládnuť všetko. Foxy Carbon 29 je úžasným strojom, ktorý nepozná žiadne limity. Svoju absolútnu všestrannosťou zvládne posunúť hranice akéhokoľvek jazdca, a to ako na trailu, tak v pretekoch endura. Záleží len na Vás, kam až ste schopný zájsť.

Foxy Carbon 29 prináša úplne nový rozmer efektivity odpruženie, výkonu a všestrannosti. V kompaktnom a futuristickom dizajnu je priamo našlapaný špičkovými technológiami, ktoré Mondraker nazbieral vďaka skúsenostiam vo svojom pretekárskom programe a ich použitím stvoril úžasné koleso pre moderné mountainbiking.

 

Chcete si novinku FOXY 29 "otestovať? U nás máte možnosť https://www.mondrakersk.sk/testovanie-mondraker/

 

O FOXY 29" tiež napísali: https://mtbs.cz/clanek/mondraker-predstavuje-novou-29-foxy/kategorie/tech-news#.WwUjsUiFPIU