FORWARD GEOMETRY

FORWARD GEOMETRY

(Mondraker Forward Geometry sa už preukázalo ako geometrický štandard pre hi-tech horské bicykle a je jednou z našich najmodernejších špičkových technológií)

hlavnými výhodami technológie FORWARD GEOMETRY sú väčšie istota a bezpečnosť pri zdolávaní strmých a nebezpečných zjazdov vo vysokej rýchlosti, precízne ovládateľnosť, zvýšená stabilita v technických výjazdoch a ťažkom teréne a celkovo zvýšená kontrola nad správaním kola. Pre túto sezónu sme pripravili najširšiu ponuku modelov s technológiou FORWARD GEOMETRY .

Geometria s predĺženou hornou rámovou trubkou a dlhším dosahom v kombinácii so špeciálne navrhnutým predstavcom FG 30 mm zaručuje ideálnu pozíciu pre jednotlivé kategórie kolies a pre každé použitie. Dlhšie vzdialenosť od stredu k predstavci zaručuje lepšiu ovládateľnosť, istotu a ponúka tak možnosť užiť si bezpečnú jazdu vo vyššej rýchlosti. Kombináciu predĺženej hornej rámovej trubky a krátkeho predstavca FG 30 mm ponúkame na všetkých modeloch s technológiou FORWARD GEOMETRY a vo všetkých veľkostiach rámu.