New grommy

DAJTE ŠANCU svojim predstavám

Úplne nový Groomy je úplne nová cesta ako naučiť najmladších jazdcov zábave na dvoch kolesách - a tiež je naučiť nevyhnutné zručnosti, ktoré neskôr využijú - to všetko s úsmevom aký ste predtým nevideli. Otvorite dvere garáže a ... čo to preboha je?!

Je to detské odrážadlo s malým motorom vyrobené zo skvelých materiálov a použitím moderných technológií a know-how Mondrakeru.

Je dostupný v dvoch veľkostiach - 12 a 16, obe verzie majú inovatívny motor s 250W, ktoré z neho robia prvé ozajstné a pokročilé e-odrážedlo na trhu, ktoré posunie zábavu najmladších jazdcov na úplne novú úroveň.

GROOMY OPISUJE ROVNAKÉ STANDARTY DIZAJNU, MATERIÁLOV A KVALITY VÝROBY AKO VŠETKY DOSPĚLÁ KOLA NESÚCI LOGO MONDRAKER

MONDRAKER GROMMY CHARGES THE NEXT GENERATION’S IMAGINATION
dej šanci svým představám
Technologie
STEALTH ALLOY

Vyrobili sme Groomy s veľmi ľahkého a odelného hliníka zliatiny 6061 - rovnakého materiálu ako niektorá kolesá s "dospelé" kolekcie Mondraker. Kvalitný materiál v kombinácii s premysleným dizajnom je dôvodom ľahké váhy 7,5kg u Groomyho 12 a 8,5kg u Groomyho 16. Pretože sú ľahké, deti budú ihneď cítiť, ako ľahká je na nich jazda. Vedenie lanka k zadnej brzde a káblov k rukoväti ovládajúce rýchlosť je vnútrom rámu.

Technologie
NOVÝ MOTOR VYROBENÝ ZNAČKOU Mondraker

Motor Groomyho je úplne nový, špecificky dizajnovaný a vytvorený preto aby bol malý, ľahký a zároveň odolný. Dodáva presne také množstvo energie, aby bolo Groomy zábavné, bezpečné a naučilo deti ovládať svoju stabilitu a tiež ovládať bicykel.

Max. výkon motora je 280W a jeho pozícia dole uprostred je dôležitá pre ovládanie Groomyho. Je to rovnaký integrovaný koncept ako na našich najlepších modeloch Crafty carbon. Ovládanie troch rýchlostí je detskou hrou. Učí sa na prvé rýchlosti 8,1km / h a potom sa posunú cez prostrednej úroveň až k rýchlosti 17,7km / h ... alebo môžete motor úplne vypnúť a používať ho ako klasické odrážadlo.

Technologie
vymeniteľné batérie

Pre Groomyho sme sa tiež rozhodli vyrobiť úplne nové batérie. Sú veľmi ľahké a vytvorili sme ich tak, aby bolo naozaj jednoduché ich vymeniť. Pretože každá batéria vydrží cca 60 minút (záleží akú úroveň rýchlosti deti využívajú). Plné nabitie trvá tiež cca 60 minút a je jednoduché batérie prehodiť tak aby mohol Groomy jazdiť tak dlho ako mladí jazdci budú len chcieť. Batérie sú IPX4 vodeodolné a majú custom ochranný kryt pre motor a pohon, aby bolo Groomy bezpečné.

New Grommy