New podium karbon

Ste XC fanatici a chcete byť čo možno najrýchlejší. Vy chcete vyhrávať.

Potom pre vás máme tajomstvo. Dobrá, nie je to úplne tajomstvo: jazdite na čo možno najrýchlejšom kole a dostaňte tak zo seba to najlepšie. Ale ako viete, ktoré je najrýchlejšie kolo vo svojej triede?

Spomeňte na prvé dôležité rady, keď ste začínali s XC "Zožeň si čo možno najľahší rám, ktorý si môžeš dovoliť".

A keď sa staré princípy stretnú z novým dizajnom a najnovšími technológiami, výsledkom je úplne nový Mondraker Podium 2021. Rámový set vážiaci iba 775g vo veľkosti M, najľahší sériovo vyrábaný hardtaily na svete.

Na tomto kole nie sú žiadne kompromisy čo sa týka ovládateľnosti, spoľahlivosti, špecifikácií a alebo ceny - práve naopak. Je to šikovný dizajn, skvelé materiály a know-how, ktoré sa opiera o viac ako 20 rokov skúseností z inovácií v oblasti Mountainbiking. To všetko za prispenia profesionálov tímu Primaflor-Mondraker, ktorí sa podieľali na vývoji, a ktorí zaistia že Pódium bude tam kde patrí. Ve Svetovém poháry.

NUEVA PODIUM CARBON
775 G.

So svojím novým Minimal concept dizajnom a karbónovou štruktúrou Stealth Air Carbon za použitia high-modulus karbónového materiálu tej najvyššej kvality má úplne nový rám Pódium iba 775g vo veľkosti M - NAJĽAHŠIE sériovo vyrábané hardtaily NA SVETE.

Technologie
XC FORWARD GEOMETRY

Dlhý reach - vo všetkých 4 veľkostiach - a super krátky predstavec (60mm, S / M; 70mm, L; 80mm, XL) znamená, že ovládateľnosť je presná a bleskurýchla. Geometria je vylepšená a inovovaná pre rok 2021, pozmenený hlavový uhol, uhol sedlovej trubky a kratšie zadná stavba doplnená 100mm zdvihu ... to všetko Vás má urobiť ešte rýchlejší. Kombinácia skvelých jazdných vlastností vo výjazdoch a perfektnú stabilitu v jakékolliv rýchlosti v zjazdoch.

Technologie
STEALTH AIR

So svojím Minimal koncept dizajnom a štruktúrou Stealth Air carbon iba s high modulus karbónu tej najvyššej kvality je 29er Podium 2021 ľahšia, tuhšia, čistejší a ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Rám na prvý pohľad nenápadného vzhľadu je perfektnou kombináciou elegancie, ešte precíznejšieho využitie karbónu a nové geometrie - to všetko zaručuje výkon, ktorý vyhráva preteky.

Podium 2021 je dostupný ako rámový set, alebo v štyroch variantoch osadenia: Podium Carbon, Podium Carbon R, Podium Carbon RR a Podium Carbon RR SL.

Chcete byť najlepší?

Majte to najľahší koleso, a dajte tomu všetko.

Mondraker Podium: nefér výhoda.